23 sierpnia 2018

15. "SINGIELKA W LONDYNIE" CZYLI JAK ROZPOCZĄĆ NOWE ŻYCIE | MARTA MATULEWICZ

Każdy z nas czasami chce i ma ochotę rzucić wszystko za sobą i wyjechać. Decyzja o rozpoczęciu nowego życia nie zawsze jest łatwa, ale może pociągnąć za sobą lawinę wydarzeń, które sprawią nas szczęśliwymi. Życie pisze różne scenariusze a Ewy będzie na prawdę zaskakujący!

FABUŁA:
Ewa pewnego dnia rzuca pracę w klubie fitness, żeby rozpocząć nowe życie w Wielkiej Brytanii. Niewierny chłopak nie dał jej wyboru jak pozostawić go i całe dotychczasowe życie. Dzięki zaproszeniu Zofii- wieloletniej koleżanki, Ewa kupuje bilet i rusza do Anglii, żeby rozpocząć nowy rozdział swojego życia. Często w dziewczynie będą się pojawiać chwile wahań. Czy odnajdzie szczęście, którego szuka? Czy roztargnienie i rezolutność mogą iść w parze? Czy pozna kogoś kto otworzy jej serce na nową miłość?


MOIM ZDANIEM:
Ewa od pierwszych stron wzbudziła moje pozytywne wrażenia. Sympatyczna, szalona i młoda dziewczyna da się lubić! Kiedy rozstaje się ze swoim niewiernym chłopakiem podejmuje odważną decyzję o wyprowadzce z Polski. Dziewczynę spotyka mnóstwo zabawnych, czasami przerażających i dość kłopotliwych sytuacji, z których w większości będzie starała się wyjść obronną ręką. Ewa tak mocno jest zdeterminowana do tego aby rozpocząć swoje życie na nowo, z czystą kartą, że mimo niepowodzeń nie zamierza zrezygnować z wytyczonego przez nią celu. Serce , które jest w małych kawałkach daje o sobie znać, ale w końcu "Czym się strułeś, tym się lecz" nie okazuje się bezsensownym powiedzeniem. Poszukiwanie miłości w zupełnie nowym miejscu czasem może okazać się zbawienne, ale nie zawsze wszystko jest tak proste na jakie się wydaje! Wsparcie w postaci przyjaciółki Zosi doda dziewczynie skrzydeł, a miłość jak może się okazać będzie czyhać za rogiem :) 
Historia jest tak urokliwa, że nie sposób po prostu jej nie polubić. Autorka w bardzo swobodny sposób opisuje losy Ewki i jej perypetie. Wiele śmiechu, wzruszeń i przemyśleń każdy odnajdzie w tej książce. Londyn dzięki tej książce chyba każdemu stanie się bliższy. 
Przyjaźń przedstawiona pomiędzy dziewczynami w niezwykły sposób budzi nasze ciepło. Lojalność, poleganie na sobie nawzajem i obopólna pomoc ukazuje jak wielkie zaangażowanie w relację można wnieść. Dziewczyny są sobie niezwykle bliskie i widać to naprawdę w wielu sytuacjach, które czasami bawią do łez!
Książka rwie bardzo szybko, nawet nie wiadomo kiedy a się kończy! Tarapaty Ewy, kłopoty Zosi i tajemniczy mężczyźni nadają historii ciekawego biegu. Zdecydowanie możecie oczekiwać niespodziewanego zakończenia, które jeszcze długo pozostanie wam w pamięci i nie pozwoli na długo o sobie zapomnieć. Nie oczekujcie po tej książce banałów! 


DLA KOGO:
Dla wszystkich tych którzy oczekują pełnej ciepła opowieści o zwykłej dziewczynie z niezwykłymi zdarzeniami. Będziecie śmiać się do łez, ale też czasem poszukiwać odpowiedzi na wiele pytań. Historia jest nieprzewidywalna i naprawdę emocjonująca! Książkę przeczytacie w mgnieniu oka i zapewne tak jak ja będziecie oczekiwać kontynuacji, oby szybkiej!

Tytuł : Singielka w Londynie
Wydawnictwo: Wydawnictwo Lira
Liczba stron: 320
Kategoria: Literatura obyczajowa, Romans
Druk: przyjemny dla oka, czcionka dość dużego rozmiaru, kolor stron żółty 

tutaj lista gdzie możecie kupić "Singielkę w Londynie" -> klik

Za egzemplarz recenzencki i zaufanie serdecznie dziękuje Wydawnictwu Lira:

2 komentarze:

  1. Ta książka czeka na półce, aż ją przeczytam... Wydaje się ciekawa, ale narazie czytam coś na co długo czekałam, więc musi jeszcze poczekać ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Książka jest mega !! Nie spodziewałam się, że aż tak mnie zainteresuje. Godna polecenia ! Oby jak najszybciej ukazała się kolejna część, bo mojej ciekawości "co dalej" nie ma końca ! :)

    OdpowiedzUsuń