23 sierpnia 2018

16. "UNTIL LILLY" CZYLI MIŁOŚĆ Z PRZESZŁOŚCI | AURORA ROSE REYNOLDS

Nic dwa razy się nie zdarza, taka sama miłość też się nie powtórzy. Czasem kiedy wydaje się, że wszystko co złe przeminęło, ale zdarza się iż los miał dla nas inny plan. Pożegnanie z przeszłością nie jest na zawsze, wiele może się zmienić w przeciągu jednej chwili.


FABUŁA:
Lily poznaje przystojnego Casha, zakochana do utraty sił dziewczyna nie wyobraża sobie życia z nikim innym. Obydwoje od początku czuli się sobie przeznaczeni, jednak los zadecydował inaczej. Lilly zachodzi w ciąże, a Cash ulatnia się z życia dziecka i młodej dziewczyny bez wyjaśnień. Lilly zostaje samotną matką, która przez wiele lat musi radzić sobie z wieloma trudami macierzyństwa i życia.  Los daje Cashowi i Lilly kolejną szansę kiedy spotykają się przypadkiem w parku po kilku latach. Mogą stworzyć szczęśliwą rodzinę. Zadanie nie będzie proste, bo na drodze stanie była żona Casha..


MOIM ZDANIEM:
Książka zaczęła się naprawdę fajnie, prologiem, który wiele wyjaśni w dalszej części książki. Lilly samotnie wychowuje córkę Ashlyn, po tym jak miłość jej życia uciekła od odpowiedzialności przed wychowaniem dziecka wzięła sprawy w swoje ręce. Wydawałoby się, że nic nie zaburzy ich spokoju aż do momentu w którym w parku spotkała Casha ze swoim synem. Ich uczucia od pierwszego spojrzenia odżyły na nowo, chociaż dziewczyna podeszła do tego sceptycznie. Silna i niezależna matka nie pozwoli zaburzyć życia swojego i córki. Sytuacja komplikuje się w momencie w którym przyznaje, że nie miał pojęcia o istnieniu Ashlyn, a odszedł od Lily, ponieważ w ciąże zaszła z nim inna kobieta - Jules. To z nią ma pięknego syna. Cash, który jest po rozwodzie pragnie szczęścia dla swojego syna, ale nie zamierza zrezygnować z Lily i córki o której nie miał pojęcia. Silne uczucia powrócą, miłość na nowo rozkwitnie.
Obydwoje staną przed ciężkim zadaniem, aby stworzyć dom dla ich całej czwórki. Zacznie się bardzo szybko, od przeprowadzki, po poznanie wzajemne rodzin, zaprzyjaźnienie się dzieci i przejście do życia codziennego. Tutaj według mnie poszło wszystko za szybko, za łatwo i za mało "uczuciowo". Autorka poprzez szybkiego pognanie przez historię tych dwojga, chyba zapomniała o najważniejszym : o nadaniu im charakteru, emocji i uczuć. Nie zarzucam, że miłość dwojga bohaterów Casha i Lilly była za mało opisana, ale bardziej mam na myśli bohaterów pobocznych. 
Akcja zaczyna się rozkręcać w momencie gdy pojawia się na horyzoncie była żona Casha, namiesza i nie mało. Dla samej akcji byłej żony kontra nowej dziewczyny warto przeczytać tą książkę. Nie zabraknie elementów erotyki. W poprzedniej części było ich sporo, ale w tej jest na prawdę dużo. Dla zaciekawionych - na pewno się nie zawiedziecie!


DLA KOGO:
Dla fanów książek z odrobiną pikanterii, tajemnicy i miłości. Sprawdzi się idealnie na popołudniowy wieczór. Krótka i niewymagająca - po prostu :)

Tytuł : Until Lilly
Wydawnictwo: Wydawnictwo Editio
Liczba stron: 256
Kategoria: Literatura obyczajowa, Romans
Druk: przyjemny dla oka, czcionka dużego rozmiaru, kolor stron żółty 


tutaj  gdzie możecie kupić "Until Lilly" -> klik


Za egzemplarz recenzencki i zaufanie serdecznie dziękuje Wydawnictwu Editio:Brak komentarzy:

Prześlij komentarz