31 sierpnia 2018

20. "UNTIL TREVOR" RODZINA WROGIEM? | AURORA ROSE REYNOLDS

Historia o miłości, przyjaźni, błędach i sukcesach. Droga uczucia i budowania czegoś trwałego nie zawsze jest prosta, ale warto. Ta książka to idealny dowód na to, że można pokonać wiele i odnaleźć szczęście. 

FABUŁA:
Liz doskonale wie, że prześladuje ją pech do mężczyzn. Najważniejszy facet jej w życiu - tata - umarł, a ten w którym zakochała się bez pamięci ją zostawił. Dziewczyna mimo silnej woli nie potrafiła podnieść się po takich wydarzeniach. Minęło wiele czasu zanim stanęła na nogi i postanowiła zacząć żyć. Kolejnym ciosem, było oszustwo jej brata, które wytrąciło ją całkowicie z równowagi. Tim nałogowy hazardzista zabiera Liz cały majątek pieniężny i znika. Kiedy dziewczyna zaczyna dodatkową pracę aby spłacić długi, pojawia się Trevor. Będzie musiał wiele poświęcić ze swojego charakteru, aby zdobyć zaufanie i miłość dziewczyny. Kiedy zaczyna się układać Tim popada w kłopoty a Liz zaczyna grozić niebezpieczeństwo..
MOIM ZDANIEM:
Nie muszę Wam przedstawiać serii Until, to ostatnia część jaką mam przyjemność zrecenzować. Książka formą i treścią jest bardzo podobna do "Until Lilly". Grzeczna dziewczyna i niegrzeczny chłopak. Trochę się rozczarowałam, bo miałam nadzieję na coś lekko odmiennego od innych części. Nie wiele więcej mogę nowego napisać w tym przypadku. Historia nam znana. Bracia Mayson to dość porywczy i stanowczy mężczyźni. Kiedy znajdują kobietę swojego życia są w stanie za nią zginąć, ale nie pozwolą jej skrzywdzić. Tak samo jest w przypadku tej części. Książka przewidywalna i bez zwrotów akcji. Nie określiłabym, że nudna, bo czyta się ją dość szybko i przyjemnie. 
Liz wpakowana przez brata w poważne kłopoty zostaje bezradna. Dziewczyna jest bardzo doświadczona przez życie, każda próba odbudowania swojego życia kończy się fiaskiem, ale kiedy pojawia się Trevor zaczyna mieć nadzieje. Mężczyzna ten zbudowany jest z krwi i kości, nie będzie bezczynnie siedzieć w miejscu kiedy Liz jest zastraszana. Wątek kryminalny zdecydowanie wzbogacił tą historię. Sam wątek miłości mógłby się znudzić po kilku kartkach. Nie jestem też w stanie przeboleć tych scen namiętności, które są dosłownie co chwilę, ale widocznie taki był zamysł autorki na tą książkę. Określę tę książkę jaką krótką i niezapamiętaną. Nie straciłam czasu, ale nie zyskałam nic nowego, jednak poprzednie części w moim mniemaniu był lepsze.


DLA KOGO:
Fani nieskomplikowanych, krótkich historii miłosnych będą zadowoleni. Nie spodziewajmy się fajerwerków, skomplikowanych wątków czy większych przekazywanych wartości. Na krótką podróż czy wakacyjne leżenie na plaży w sam raz!


Tytuł : Until Trevor
Wydawnictwo: Wydawnictwo Editio
Liczba stron: 240
Kategoria: Literatura obyczajowa, Romans
Druk: przyjemny dla oka, czcionka dużego rozmiaru, kolor stron żółty 


tutaj  gdzie możecie kupić "Until Trevor" -> klikZa egzemplarz recenzencki i zaufanie serdecznie dziękuje Wydawnictwu Editio:


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz