16 września 2018

25. "ZŁE TOWARZYSTWO" WCIĄGAJĄCA HISTORIA | ROBYN HARDING

Książka pełna kłamstw, intryg, niedomówień i tajemnic, która idealnie ukazuje jakie tajemnice mogą kryć się za pozornie szczęśliwymi rodzinami. 

FABUŁA:
Zbliżają się 16 urodziny Hannah Senders. Dziewczyna należy do grupki dziewczyn, które nie zamierzają spędzić imprezy urodzinowej przy pizzy i coli. 
Sandersowie postanawiają wyprawić urodziny córki w domu wartym kilka milionów dolarów. Przekąski, muzyka i kilka koleżanek - tak mają wyglądać obchody jej święta. Niestety impreza pięciu dziewczyn wymknie się spod kontroli. Wydarzy się tragedia, która zmieni nie tylko koleżanki, ale relacje rodzinne. Idealne życie bogatej rodziny zamieni się w piekło na ziemi.. Co wydarzyło się feralnej nocy? MOIM ZDANIEM:

Już dawno nie czytałam dobrego thrillera, kryminału. Moje poszukiwania spełzały na niczym, dopóki nie wzięłam w ręce tej książki. Książkę pochłonęłam w jeden dzień!

"Złe towarzystwo" to książka, która obnaży sekrety na pozór idealnej rodziny. Przedmieścia San Francisco, to właśnie tam mieszkają Sandersowie. Bogaci, wykształceni i stateczni - takie wrażenie sprawiają wśród sąsiadów i przyjaciół. Do czasu ich życie toczy się powoli, spokojnie i bez większych problemów, jednak jedna noc zmieni ich całe życie nie do poznania. Na jaw wyjdą liczne sekrety nie tylko Jeffa, Kim czy Hannah, ale też osób, których uważali za przyjaciół. 

Hannah jest idealną córką, przykładną uczennicą i dobrą koleżanką. Tego jednego dnia, w swoje urodziny pragnie poczuć się dorosła. Chce udowodnić swoim koleżankom, że nie jest nudziarą i potrafi się zabawić. Dwie szkolne gwiazdy, dwie stare koleżanki oraz Hannah - towarzystwo na dzień urodzin. Wspólnie ustalają, że przyniosą alkohol, a kiedy rodzice pójdą spać wpadną koledzy. W piwnicy domu gdzie odbywa się impreza dojdzie jednak do tragedii. Jeff i Kim nie będą poczuwali się do winy, a za nieszczęśliwy wypadek będą obwiniać alkohol i przypadek. Jednak ich zdanie nie zdobędzie poparcia wśród społeczności szkolnej, sąsiedzkiej czy rodzicielskiej. Rozpocznie się prawdziwa bitwa między stronami nieszczęśliwego wypadku, która doprowadzi do ogromnych start moralnych wielu osób. Wzajemne obrzucanie się winą nie doprowadzi do niczego dobrego...

W sprawę będzie zamieszane tak wiele osób, że trudno będzie odpowiedzieć sobie na pytanie "Kto ma rację?"

Przyjaciele okażą się fałszywi, sekrety wyjdą na jaw, a miłość zostanie zepchnięta na ostatni plan wydarzeń.  Lawina kłamstw i oszczerstw zatruje życie szczęśliwej rodziny, a z walki zwycięsko wyjdą tylko nieliczni. Okaże się, ze każdy człowiek ma granice swojej wytrzymałości, tylko gdzie jest jej kres? Czasami towarzystwo, a szczególnie to złe potrafi wiele namieszać...


DLA KOGO:
Rodzinny dramat, który poruszy wyobraźnie każdego. Kłamstwa, intrygi, tajemnice, afery, marzenia, miłość, przyjaźń i niepewność. Książka wciągnie was na amen. Będziecie usatysfakcjonowani. Dodatkowym atutem książki jest to, że czytając ją macie wrażenie jakbyście oglądali serial lub film. Rozdziały są krótkie i podzielone dosłownie jak sceny w filmie. Nieprzypadkowo zresztą, ponieważ Robyn Harding jesc scenarzystką! No polecam wam gorąco! To naprawdę mega ciekawa książka..
A wszystko przez złe towarzystwo...


Tytuł : Złe towarzystwo
Autor: Robyn Harding
Liczba stron: 360
Kategoria: Thiller/sensacja/kryminał
Druk: przyjemny dla oka, czcionka małego rozmiaru, kolor stron żółty 

tutaj  możecie kupić "Złe towrzystwo"  -> klik

Za egzemplarz recenzencki i zaufanie serdecznie dziękuje Wydawnictwu Prószyński i S-ka:2 komentarze:

  1. Ciekawa recenzja! Zamówię ja sobie na empik.com :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Zbankrutuję, już 3 książka do sklepowego koszyka... Czytaj i pisz o kryminałach/thrillerach/sensacjach... Proszę pisz! :)

    OdpowiedzUsuń